top of page

O FLP

Kilka słów o Firmie FOREVER

 

Forever Living Products, firma założona w 1978 roku, to międzynarodowe przedsiębiorstwo o rocznych obrotach sięgających ok 5 miliardy dolarów, którego odziały znajdują się na wszystkich kontynentach świata. Biuro Główne FLP położone jest w Arizonie, a na czele firmy stoi syn założyciela firmy Rexa Maungan, Greg.

 

Firma powstała aby rozpowszechnić i przybliżyć ludziom wspaniały dar Natury, jakim jest Aloe Vera. W naszej ofercie handlowej znajduje się wszystko, cokolwiek tylko można wytworzyć stosując czysty, naturalny stabilizowany miąższ aloesowy jako podstawę składu. Miąższ Aloe Vera stabilizowany metodą zastrzeżoną przez amerykański patent, sprzedawany w stanie czystym jest już od lat atutem handlowym firmy. Forever Living Products posiada Certyfikat Jakości IASC Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu oraz Świadectwo Koszerności i Islamską Pieczęć Aprobaty.

 

Jesteśmy jedną z największych firm marketingu sieciowego oraz sprawdzonym partnerem dla ponad dziesięciu milionów niezależnych dystrybutorów w ponad 160 krajach świata. Na polskim rynku jesteśmy od roku 1993. Skorzystaj z naszych produktów oraz z oferty biznesowej.

 

FLP to firma która ma prawdziwe doświadczenie na rynku

 

  • obroty o wielkości 5 miliardów dolarów rocznie

  • 160 krajów

  • Ponad 45 lata doświadczenia na świecie

  • 30 lat doświadczenia w Polsce

  • dwa oddziały w kraju

 

FLP to firma, która respektuje prawo zwrotu towarów

 

Zasada zwrotu produktów przez dystrybutorów, którzy pragną zrezygnować z działalności to standardowa, etyczna norma uznawana przez wszystkie poważne firmy Marketingu Sieciowego.

 

FLP prezentuje szanse na biznes na realnych warunkach

 

  • Nie daj się zwieść prezentacjom obiecującym „szybką fortunę”. Najlepsi networkowcy na świecie zaczynali od zera i tworzyli odnoszące sukcesy sieci dystrybucyjne dzięki wyjątkowo ciężkiej pracy, determinacji oraz wytrwałości.

  • Pierwszym sygnałem, że masz do czynienia z piramidą – która zresztą nie ma nic wspólnego z Marketingiem Sieciowym – jest to, że ktoś obiecuje Ci potężne pieniądze po prostu za „wpisywanie ludzi”.

  • Marketing Sieciowy to przemysł dystrybucji towarów, w którym jesteś wynagradzany za sprzedaż firmowych produktów a dodatkowo otrzymujesz prowizję za sprzedaż dokonaną przez osoby, które dołączyły do Twojej handlowej struktury.

 

FLP to firma z ofertą produktową o wyjątkowej jakości

 

Aby przekonać się o wyjątkowej jakości produktów, sam je wypróbuj!

W Forever Living Products produkty są tak popularne, że sprzedają się bez trudu! Dystrybutorzy na całym świecie dzielą się z innymi korzyściami naszych napojów odżywczych, suplementów, produktów do pielęgnacji skóry oraz upiększających i zyskują wiernych klientów oraz wiele rekomendacji. Dodatkowo jakość produktów potwierdzają liczne certyfikaty.

FLP to firma z gwarancją zwrotu produktów

  • Wypróbuj produkty, a jak nie będziesz zadowolony z rezultatów możesz bez problemu zwrócić używane produkty.

  • Forever Living Products oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu produktów, abyś z pełnym przekonaniem promował i sprzedawał produkty każdemu, z kim się zetkniesz

Produkty Forever to produkty najwyższej jakości, czego udowadniają liczne certyfikaty. Certyfikaty FLP:

Cruelty Free
Gluten Free Cosmetics
Gluten Free Foods
HACCP
Halal Combined Certificates
IASC Certificates
IFANCA Halal Logo
Kosher Combined Certificates
Informacja dla Wegan i Wegetarian
Rada Aloesu

Opis ten nie wyczerpuje wszystkich zagadnień, a jedynie daje zarys tego na co warto zwrócić uwagę. Jeżeli masz jakieś pytania, zadzwoń: +48 502 635 343

aloevera.jpg
iasc-symbol.gif
paraben-free.png
leaping-bunny.jpg
cruelty-free-logo-3515D2992B-seeklogo.com.png
bottom of page