top of page

Moja historia

Nazywam się Wiesława Spyra. Stworzyłam tą stronę, aby podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, które nabyłam współpracując z firmą Forever Living Products. Na początek pragnę przybliżyć swoją historię. Oto jak wszystko się zaczeło…

 

Moja przygoda z Forever Living Products trwa już od 1994 roku. Po ukończeniu studiów na kierunku chemii UJ  i podjęciu pracy w służbie zdrowia nawet w najśmielszych marzeniach nie wyobrażałam sobie życia jakie prowadzę obecnie. Rozpoczynając moją przygodę z FLP  mieszkaliśmy  5-osobową rodziną w 48m mieszkaniu na Osiedlu z marnymi perspektywami na bardziej dostatnie życie.

 

Wtedy poznałam firmę Forever Living Products. Jest to firma, która w swojej ofercie posiada produkty na bazie czystego stabilizowanego miąższu Aloe Vera. Firma ta oferuje zarówno korzystanie z dobrodziejstw aloesu, jak również współpracę, która owocuje zarabianiem realnych pieniędzy.

 

W FLP zainteresował mnie szczególnie produkt naturalny, bez chemii, wspierający zdrowie i kondycje.  Te atrybuty dla mnie jako chemika, były szczególnie ważne.

 

Najpierw wypróbowałam produkty na sobie, to dzięki nim moje dzieci zostały wyleczone z różnych dolegliwości, a ich odporność na choroby znacznie się poprawiła. Potem zaczęłam proponować je swoim znajomym.  Wielu z nich korzysta z tego przywileju do dziś, wielu tez znalazło tutaj swoje wymarzone stanowisko pracy z  realną perspektywą realizacji swoich marzeń. Jest to grupa wspaniałych współpracowników, a co miesięczne spotkania z nimi to źródło motywacji, radości, wspólnego świętowania awansów i wzajemnej nauki.

 

Zasada pomagając innym pomagasz sobie zaowocowała awansami, prowizjami i zbudowaniem dużej grupy miłośników tej firmy. Po 8 miesiącach pracy doszłam do pozycji  managera. Od tego momentu marzenia zaczęły przybierać realne kształty. Zrezygnowałam z pracy etatowej i otworzyłam własną firmę na bazie Forever. Po 2 latach odebraliśmy samochód w programie motywacyjnym, a po następnych 2 latach  zamieszkaliśmy w upragnionym domu  z ogrodem w pięknej okolicy. Nasze życie nabrało nowego wymiaru, podróże po świecie,  wolność  finansowa, kolejne samochody od Firmy, mnóstwo przyjaciół z rodziny Forever, radość i zabawa przeplatana pracą, która jest pasją.

 

Takiej pracy życzę każdemu,  kto chce żyć ciekawiej, zdrowiej, radośniej i z pasją, a przy tym wszystkim kto chce pomagać innym, aby i im było lepiej.

 

Moje Motto: Dzielimy się tym, co wiemy, z tymi, którzy chcą, dla wspólnego dobra, aby także innym żyło się lepiej.

profilowe.png
bottom of page