Zasubskrybuj Aktualizacje

Masz pytania? Zadzwoń! tel: +48 502 63 53 43    /     wspyra@flp.com

  • Twitter Basic Black
  • Facebook Basic Black
  • Google+ Basic Black

© 2023 by PURE. Proudly created with Wix.com

Artykuły

Zdrowy Styl Życia - Clean 9

Unikalny zestaw 5 produktów na 9 dni, które oczyszczą twój organizm

 

Fit 1, Fit 2 to program który ma za zadanie; spalić tłuszcz, związać toksyny, oczyścić organizm, wyregulować przemianę materii dać uczucie sytości i opanować głód – wszystko to przy zdrowym metabolizmie

 

I-szy etap to dziewięciodniowy program CLEAN 9, gdzie zestaw produktów pomaga oczyścić i odtruć organizm oraz w ten sposób wzmocnić wchłanianie substancji odżywczych. Zmniejsza obciążenie wątroby i poprawia zdolność metabolizowania tłuszczu. Przygotowuje organizm do trwałej kontroli wagi i zmiany stylu życia z Programem F1 i F2. Podstawa uzyskania pięknego wyglądu którego pragniesz.

Forever a reklama

Dlaczego Forever nie reklamuje się w telewizji?

 

Często się zdarza, że gdy prezentujemy ofertę firmy, to dla wielu naszych rozmówców marka Forever jest nieznana. Nigdy wcześniej nie słyszeli o tej firmie. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że 9 osób na 10 nigdy nie słyszało o Forever.

Argi +

L-Arginina i Witaminy - jakie korzysci mogą nam zaoferowac?

 

Postaram się w skrócie przekazać co jest wyjątkowego w tym produkcie i dlaczego zasługuje na taka cenę. Puszka zawiera 30 porcji, a cena detaliczna to 300zl, wiec jest przede mną ważne zadanie przedstawienia co za taką cenę możemy zaoferować naszym klientom- jakie korzyści odniosą z używania tego produktu.

Webinary to narzędzie dla Ciebie - Zapraszam

Webinary które organizuje mają przybliżyć to co jest ważne w naszym życiu, czyli „jak wyglądać lepiej, czuć się lepiej i zarabiać właściwe pieniądze” na które zasługujesz.

Zapraszam do obejrzenia webinaru FOREVER A WARTOSCi. Oprócz możliwości zarabiania i poprawy witalność całej rodziny  firma Forever niesie ze sobą wiele tzw wartości dodanych tj zdrowie, bezpieczeństwo, wolność, kreatywność itp. Moja hierarchia wartości jest spójna z tym co oferuje Forever , być może dlatego poczułam się w niej jak w rodzinie

Jeśli chcesz poznać szczegóły zapraszam do obejrzenia 30 min video

Święta tuż, tuż....

Forever Living Product może Państwu zaproponować wyjątkowe prezenty świateczne z różnym zastosowaniem i w różnych kategoriach cenowych. 

Poniżej przedstawiam propozycje prezentów w dwóch kategoriach, luksusowe zestawy prezentowe oraz coś dla każdego dla zdrowia i urody. Zapraszam!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now