top of page

Testy Doktora Z

 

Produkty aloesowe Forever są to produkty wydajne, całkowicie naturalne oraz o najwyższej jakości, znalazłam na to dowody na You Tube – są to krótkie filmy „Doktora Z” przedstawiające testy  porównawcze. Ponieważ są to filmy z komentarzem w języku angielskim zamieszczam krótkie tłumaczenie po polsku.

 

Miąższ aloesowy

 

Miąższ Aloesowy – test doktora Z

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pasta Aloesowa – Forever Bright

 

Pasta Aloesowa – test doktora Z

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szampon Aloe – Jojoba

 

Szampon Aloesowy – test doktora Z

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Forever Aloe MDP – aloesowy detergent

 

MPD – test doktora Z

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Test na aloes pokazuje jak Miąższ Forever redukuje i eliminuje chloral z wody – pozbawia wodę toksycznych substancji. Dr Z pokazuje zastosowanie Miąższu Forever w porównaniu z innymi aloesowymi produktami znanymi w USA. Podczas testu Dr Z wpuszcza do szklanki wody 10 kropel testu na obecność chloralu ( aldehyd trichlorooctowy), który jest toksyczny, jest to to samo co środek wybielający, to przez tą substancję na opakowaniach produktów do prania jest napisane: „Nie pić szkodzi zdrowiu”. Test zabarwia wodę na żółto. JedynieMiąższ aloesowy Forever pozbawia wodę toksycznych składników i odbarwia wodę. Wystarczy do tego tylko odrobinka Miąższu Aloe Vera Forever.

Test pokazuje, że pasta aloesowa Forever jest substancją nieścierającą szkliwa zębów, w odróżnieniu do innych znanych marek. Na kubku plastikowym doskonale widać to działanie. Pocierając kubek z nałożoną pastą, można poczuć dokładnie, że Forever Bright jest gładka i nie powoduje żadnego ścierania. Najlepszym sposobem na zademonstrowanie tego jest przekazanie kubków osobom w widowni, aby same to poczuły. Po paście aloesowej nie ma żadnych śladów na kubku, podczas gdy po innych pastach widać rysy od ścierania. Pasta Aloesowa Forever Bright nie ściera szkliwa zębów oraz jest delikatna dla dziąseł.

Test pokazuje że Szampon Aloe Jojoba pozostawia twoje włosy naturalnie czyste i zdrowe w porównaniu do szamponu marki X. Test udowadnia, że szampon marki X jest pełny chemicznych osadów, których z pewnością nie chcesz mieć na swoich włosach. Do doświadczenia potrzebna jest lampa ultrafioletowa. W świetle lampy doskonale widać że Szampon marki X jest pełny osadów, toksyn i różnego rodzaju śmieci, które odbijają się w świetle lampy – pozostają one na twojej głowie po umyciu. Podczas gdy Szampon Aloe- Jojoba jest niewidoczny w ultrafioletowym świetle, nie pozostawia żadnych toksyn w twoich włosach.

Test pokazuje, że Aloe MPD jest przyjazne środowisku i zdrowe dla człowieka, w odróżnieniu od innych detergentów do prania. Zamaczamy skarpetki w płynie i płuczemy w wodzie. Przy świetle lampy ultrafioletowej, które naświetla wszelkie toksyny i szkodliwe substancje, widać że skarpetka zamoczona w płynie marki X świeci się w ciemności. Te substancje z ubrań przedostają się na twoja skore, natomiast na skarpetce zamoczonej w MPD nie widać nic. MPD jest zdrowe dla środowiska i dla Ciebie.

bottom of page